Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kontakt z nami 

+48 627 631 022

O dofinansowaniu

DOTACJA NA KAPITAŁ OBROTOWY Z PROGRAMU OPERACYJNEGO INTEGRALNY ROZWÓJ 2014 – 2020

 

fundusz

Opis projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla BESTIM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Integralny Rozwój 2014 – 2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Cel projektu: Celem projektu jest pomoc przedsiębiorcom, którzy w związku z zakłóceniami w funkcjonowaniu gospodarki na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, znaleźli się w trudnej sytuacji ekonomicznej.
Celem wsparcia jest finansowanie kapitału obrotowego oraz zaspokojenie pilnych potrzeb przedsiębiorcy w zakresie płynności i przezwyciężenia trudności finansowych, co w efekcie ma zapewnić utrzymanie prowadzenia działalności gospodarczej.
Planowane efekty: Niezaprzestanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa BESTIM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w okresie na jaki została udzielona dotacja.
Wartość projektu: 269 109,48 zł (słownie: dwieście sześćdziesiąt dziewięć tysięcy sto dziewięć złotych 48/100)
Wkład Funduszy Europejskich: 269 109,48 ZŁ (100 % dofinansowania)